BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dievų žiniasklaida

Žiūr. terminologija. Ir dar vat toks apibūdinimas:

Dievų žiniasklaida - tai žurnalistai ir viešos informacijos skleidėjai su buragino kompleksu, kurie žino, bet nežino.  Praktiškai, dabartiniu metu Lietuvoje, tai yra beveik visa žiniasklaida ir kitos viešosios informavimo priemonės. Atrinkta kruopščiai darbuotojai, būtent su buragino kompleksu. Ir kada nėra su kuo palyginti, nes nėra kur ir kas rašytų tiesą, dauguma tiki tuo, ką jie skleidžia. Susiję su smegenų praplaudinėjimu.

Pvz. iš gyvenimo. Labai paprastas: durneliai, sėdintys online rėžime, ir stebintys viską, kur ten kas, ką tik paskelbia. Nesuvokiantys, kad skaito online rėžime, ir prisižiūrėję klaidų lakstantys ir skelbiantys visiems savo suknistą tiesą, kad rašau su klaidomis. Jie matė, jie žino. Arba: mano motina paskaičiusi topą, vienu laikotarpiu kada pilna buvo pamėgdžiojimų, nežinoama kur aš, padarė klaidingas išvadas. Nusprendė, kad tai aš rašau ten, kur žalinga informacija ir tikrai ne mano. O žurnalistai rašantys laikraščiuose, TV, radijuje, internetiniuose straipsniuose, su iš tolo jaučiamu buragino kompleksu, neigiamai veikia, kada žinai tiesą. Naudojama visam tam misticizmui - neurolingvistika. Sugauti ir įrašyti tuos neurolingvisitinius vapėjimus yra praktiškai neįmanoma. Kas tai patyrė savo kailiu, tiem gal geriausiai visa tai supras. Neurolingvistiką minėjo per vieną laidą lyg ir protingas žmogus.  O tie, kurie vapa, vargu ar ką supranta, apskritai.

JOkas gimęs ką tik:

Shit on the radio, SPEAK TO ME!

Pastaba: dėl psichinių ligonių gal kiek perstipriai išsireikšta, vis tik. Kaip ten bebūtų, kiekvienas turi savo dievą, dievus. Ir atitinkamai pasirenka kam tarnauti.

O čia mano rekomendacija. Blogas.lt vartotojo pavadinimu DievuZianiasklaida blog’as, kuriam buragino kompleksas manau nebūdinga.

http://dievuziniasklaida.blogas.lt/

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. :

    Uzsiregistruok i NLP kursus, zinove

Rašyti komentarą