BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kas vadovauja Lietuvai: oligarchai ar Dalia Grybauskaitė ir kodėl?

Kaip, kad visi žinome: Dalia Grybauskaitė kažkada yra pasakiusi skambią frazę, dėl kurios ją kritikuoja ne tik Valinskas, kad “oligarchai valdo Lietuvą“. Tai, vadinasi, jei jau pati prezidentė tą žiaurią tiesą įvardijo, tai taip ir yra. Vadinasi pati jiems užleido valdžią arba pasidavė. Kas ten žino kaip, kas buvo ir, kodėl ji pripažino oligarchų valdžią. Gal išties jėgos buvo nelygios, o gal visai ir nebuvo kovojama. Taigi vat. Deja, pastarasis teiginys yra labiau panašus į tiesą ir tuoj papasakosiu kodėl.

Kadangi gerai žinau oligarchų valdymo principus, galiu ir kitiems apie juos papasakoti. Kaip gi jie valdo tą Lietuvą? O gi viskas labai paprasta: per įstatymus. Kuriuos galima pakeisti ir priimti naujus, bet, deja, komisija, kuri svarsto Peticijas, nesiima jokių veiksmų, kada kreipiamasi dėl “jų” įstatymų, o pati D. Grybauskaitė apsistačiusi tokių pačių trolių armija, kurie bukai atsakinėja kažką ir iki jos neprisibrausi. Ji taip gaunasi, kad tik dėl vaizdo. Važinėja sau po užsienius, atstovauja Lietuvą. Ir, šiaip, gali kreiptis, bet atsakys kas nors kitas. O svetainėje president.lt viskas dar puikiau ir gražiau. Yra netgi elektroninio laiško forma. Rašo, kada asmenis priima ir pan. Tik, kada jauti, jog tavo raštai visi buvo ignoruojami, netgi dėl oligarchų valdžios, kuris buvo nukreiptas pačiai prezidentei, deja, imi geriau suprasti kas gi ta vadinama sterva… Virtuali internetinė būtybė. Taigi. Ar taip jau sunku prižiūrėti, kad Peticijos būtų nagrinėjamos? Ar taip sunku pasiskaityti ką asmenys JAI rašo. Kodėl kreipiasi į ją, o ne į ką kitą ir pan. Ir visada, jei šeimininkas apsileidęs ir blogai tvarkosi, atsiranda kas kitas patvarkys: mafija, reketas ir pan. Todėl aš pranašauju Lietuvai blogą ateitį, jei taip bus ir toliau. Nes kas kitas darys tvarką (pabrėžiu tvarką, o ne betvarkę) valstybėje?

O čia gal tiktų labiau mano dienoraščiui apie įvykius, bet tiekto. Gal tegu būna čia. Vis tik apie oligarchus. Štai, pasižiūrėkite ir pasvarstykite (yra aprašymas prie video):

Grybauskaitė ir Janukovičius (Yanukovich)

Susiję:

Kodėl tokia tvarka
Oligarchų valdymo principai ir rezultatai

Monopolija ir oligarchija
Prieš sistemą
Ar Lietuva nori pasitempti prieš pasaulį?

Rekomenduoju:

Kas tie paslaptingieji oligarchai, kurie už D. Grybauskaitę valdo valstybę?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. As manau kad niekas nevadovauja visi tik apie save galvoja

  2. Na, taip. Pastebėjau ir aš šitą principą. Čia taip būna, kada kažkas blogai su tuo vadovavimu ir nėra net kam skųstis. Tada visi žiūri tik savęs ir supiktybėja, kaip žiurkės.

Rašyti komentarą