BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ko nuogais … laksto Tymoshenko gynėjos

vectorfree.com profile/freeyulia.tymoshenko


Ko laksto pusnuogės Tymoshenko gynėjos ir ar jos gynėjos?
Gal jos nori tik pasireklamuoti? Ko jos puola su savo siūbuojančiais… politikus, agresyviai ir piktai lyg… ko norėdamos. O jie tik patenkinti šypsosi ir nepasiduoda jokioms provokacijoms. Tuo metu Julija Tymoshenko kali kalėjime ir rodo mėlynes! Ko pagaliau nori iš jos? Nes niekas juk neatskleidžia konkrečių kaltinimų.
Manau, čia dviračio neišrasiu ir nėra ko daug rašyti apie Tymoshenko. Jau esu užsiminusi apie ją oligarchų temoje. Paėmiau ją kaip pavyzdį oligarchų valdymo principams apibūdinti. Bet grįžkime prie temos apie Tymoshenko keistas gynėjas, surenkančias nemažą žiūrovų būrį.

demotix.com

demotix.com

….

…..

……

….

…..

…..….

….

…..
……
Ko jos tokios nepatenkintos?
Čia, manau, viskas paprasta. Kaip jau esu minėjusi temoje: kodėl buvo suterštas moters įvaizdis: kada imasi medžioti ne savanores, savanorės, turinčios visus reikalingus pribumbasus, praranda savo “gerbėjus”. Keista. Atrodo, kad kaip tik turėtų jų daugiau susirasti. Bet, deja, dėmesys krypsta ne į jas. Ir kada visi prigąsdinti, rezultate - savanorių nenori. Nes baisu. Prarandama laisvė, tam tikra prasme. Ir įvedama diktatoriška tvarka. Bet aišku, kad nė viena iš merginų nepasakys atvirai, kad “prakeikti funkcionieriai! per jus mūsų nenori!” Juk tokios paslaugos nelegalu. Todėl protestuojama tyloje, demonstruojant darbinius elementus, kad jie yra, savose vietose ir gali būti puikiai panaudojami, pagal paskirtį. Jei nebūtų medžiojama ne tos, puolami ne tie ir jei nebūtų bandoma aptepti svetima garbe.

Tiesa, femen girls, judėjimas turi visai kitus teiginius ir kaip, kad rašoma internetinėje enciklopedijoje, jos protestuoja prieš sex tourist ir pan. Tik jų protestavimo būdai… patys matot. Gali būti, kad FEMEN judėjimas turi ir kitą prasmę, kada nereklamuojami visi tie pribumbasai. Ir pati judėjimo femen įkūrėja nesidemonstruoja nuoga. Taigi, jei domina, dar galite pasiskaityti daugiau čia:

femen.info

FEMEN, wiki

Susiję:

Kas vadovauja Lietuvai: oligarchai ar Dalia Grybauskaitė ir kodėl?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą