BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Oligarchų valdymo principai ir rezultatai

Taigi, šiek tiek, užkliudžiau opią temą apie oligarchų valdymą Lietuvoje, Grybauskaitę ir Valinską. Rašiau, kad valdo oligarchai ir pati Dalia Grybauskaitė atidavė valdžias ar ne tik, bent jau mano manymu. Taip pat, užsiminiau,  kad gerai žinau tuos jų valdymo principus ir dabar apie juos papasakosiu, bendrai. Taip, kad jie neplistų, o greičiau atvirkščiai. Jie šiaip jau yra išplitę. Gal dėl to Lietuvoje taip sunku kažką gero nuveikti, rasti ir atrodo kartais, jog gyvename džiunglėse, kur visi vienas kitą.

O jei apie oligarchus ir jų valdymo principus bei rezultatus, tai pats pagrindinis ir pats pigiausias valdymo principas yra nustverti ką nors nekaltą ir kamuoti, kad visi suprastų, jog nekaltai ir tarnautų jiems iš baimės. Puikus pavyzdys Julija Tymoshenko. Vien jos išvaizda daug ką pasako kodėl nusistvėrė Rusijos oligarchai būtent ją, o ne kokią stambiakrūtę kaimo kolūkio darbuotoją. Ir niekas tiksliai nežino ką ji blogo ir kam yra padariusi. Kaip kad įprasta: visi kažką žino, bet nežino. Kalba abstrakčiai, kaltina “kažkuo”, sako, kad  tikrai…, bet neaišku dėl ko, vis tik, ir t.t. Panašiai kaip ir su Uksaite, kur grasino nusižudyti ir Laucių pajuokė, jog jam pačiam šis bei tas negerai. Kaip įdomu, vėl gi. Kapstausi po internetą, norėdama pasitikrinti pavardę, bet viskas kaip išluota. Uksaičių pilna, įvairiausių šokio arenos žvaigždžių, o tos kuri skundėsi net per televiziją, kad yra neteisingai kaltinama terorizmu, nėra niekur. Gal tikrai kokią klaidą padariau. Tai jūs man parašykit ir pataisykit, jei apskritai tokia yra… :D. Pataisa: 2013-05-08. Na, va. Radau: E. Kusaitė. Taigi, antras valdymo principas, sudaryti įspūdį, manipuliaciniu ar kitu kokiu nors nepaaiškinamu būdu, kad čia “jie”, matyt, “padirbėjo”… mistika… kaip…….. :O Pvz.: Google ar kitų puslapių paieškos rezultatus, naudojant tai mistikai sukurti ir pan. (dar pvz. rasite mano įraše apie Grybauskeitę). Nes kas nepaaiškinama ir nesuvokiama sveiku protu, kaip kad sakoma, yra baugu. Kitaip sakant baugina. Ir tokiu būdu vėlgi tarnaujama jiems, net nesuvokiant to, nes padaromas įspūdis, jog jie valdo net internetą (globalus valdymo principas) ir pan. Jei žinotumėm paaiškinimą, viskas būtų paprasta ir nebūtų jokios mistikos. O oligarchų valdžia būtų tik toks garselis: pišš…

Dar yra vienas valdymo principas, kuris susijęs su auka ir kankintojais. Pats oligarchas dažniausiai švarus ir ramus, besiviepiantis ledine šypsena vaikštinėja, spaudžia rankas visiems, o šuneliai, neriasi iš kailio. Bet deja, kaip, kad aš sakau, nuvarytus šunis nušauna… Oligarchai ir jų valdymo principai žiaurūs, nes yra vadovaujamasi baimės jausmu, kad ir tau taip bus. Todėl jie nesigaili nei žmonių, nei savo šunų. Apie tai daug nepasakosiu. Jei pamatytumėte jų tarnus ir jų likimus, suprastumėte, koks keistas dvilypumas.

Na, o kokie gi rezultatai? Aišku, kad ne patys geriausi, analogiškai kaip ir valdymo principai. Menkas judėjimas ekonomikoje (juda tik dėl vaizdo kaip ir oligarchų įvesta “tvarka” tik dėl vaizdo), turint omenį, kad neįsileidžiama tų, kurie netarnaus jiems. Sunku įkurti įmonę, jei esi sąžiningas ir ruošiesi mokėti mokesčius! Absurdiškas teiginys, bet taip rezultate ir yra. Kadangi tie, kurie instinktyviai tarnauja, galingesniam, bet žiauriasniam šeimininkui, yra nesąžiningi patys. Na, čia viskas paprasta. Pagal oligarchus ir jų tarnai. Juos vadinu šunimis, nes jie turi analogišką menkam ir kvailam šuneliui instinktą: kada šeimininkas dirželiu suduoda, tuoj sucypia ir daro tai ką reikia, tik nemušk daugiau. Duoda jiems kokį kaulelį pauostyti, pvz.: kad oligarchų auka, gal ir jiems teks paturėti ir jie tuoj puola tarnauti. Tokiu būdu būna priveisiama ne pačių protingiausių darbuotojų, ne pačių sąžiningiausių Įmonių ir maža to, jie/jos daro savo tvarką: įveisiama nesąžininga konkurencija, betvarkės internete (nėra įstatymų) ir t.t. Dėl ko kenčia jau visi.
Taigi, susimastykite gerai, prieš “jiems” tarnaudami.

V+V=B (BLOGIS)
Kas, ką pasirenka, tas, tą ir turi… Nors būna kenčia ir nekalti, nekaltai. Kaip, kad minėjau, kad tarnautų. Bet purvinas vidus ar buka galva, net su maišu pinigų, nėra lengviau. Kas ir ką praranda jau atskira tema. Ir apie rezultatus jau rašiau.

O čia tiems, kurie vambrija įkyriai, kad jie žino!, tikrai…, rašo… ir pan.
Paskaitykite patys ir pacituokite, kur ten ir kas su Julija Tymoshenko blogai:

Iš ligoninės išrašoma J.Tymošenko: „Aplink mane virina naują narvą“

Apie E. Kusaitę. Objektyvūs straipsniai. Parinkau pagal foto (normalesnės):
Ar E.Kusaitė iš tiesų buvo mušama?
Terorizmu kaltinama Eglė Kusaitė teisme tarė paskutinį žodį, nuosprendis – gegužės 30 d.

Susiję su medžioklės tematika. Apie tai daug nerašysiu. Paminėsiu tik, kad oligarchai medžioja toli gražu ne raganas ir ne kokias ten beryšybes, kvaišas, dvokiančias ir t.t., tai jau tikrai.

Pagaliau žurnalistai įvardijo kuo gi yra kaltinama Eglė Kusaitė:

lrytas.lt

Dėl melagingo pranešimo… Toks ažiotažas. Teroristė! Bla, bla..

Dar manau šiai temai tiktų paminėti Drasių Kedį. Jis taip pat buvo oligarchijos valdymo principų auka:
Teismas dar kartą reabilitavo A.Ūsą – pedofilija buvo išgalvota (teisėjai nusprendė, kad mergaitės pasakojimai - nepatikimi)

Kviečiu užmesti akį (aprašymą tik paskaitykite).

Susiję:

Kodėl tokia tvarka
Kas vadovauja Lietuvai: oligarchai ar D. Grybauskaitė?
Monopolija ir oligarchija
Princesių medžioklė

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą