BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Seksuojančios internete

Ar Lietuva degraduoja? O gal ir visas pasaulis? Nes jau praktiškai neįmanoma surasti socialinės svetainės, su žinučių funkcija, kur nebūtų ieškančių pramogėlių pramogų. Forumuose tuoj apdergs asilėliai visokie, įžūliai įžeidinėdami, ir jų niekas neblokuos. Facebook’e, jei turi kokių problemų, tai tuoj ims įtarinėti, kad, matyt, seksuoji, ar kaip nors pažeidinėji taisykles, nors tokius ir tokias ten dar veisia ir t.t. ir pan. Dar, jei jie (-os) savo terpėje bendrautų ir skleistų savo “gėrį” tarp savęs, tai būtų galima toleruoti tą žemės brudą, bet, deja, jiems gi mat trūksta dėmesio. Ir kas blogiausia dar, kada atsiranda nemažai tokios veislės gynėjų. Netgi susidaro įspūdis, kada pradedi kovoti su tokiais ir tokiomis, kad jie užveisti ir ginami pačių svetainės administratorių. Nesusimastėte pvz.: kodėl į kompiuterinę sferą nepraleidžia merginų, moterų, kurios galėtų įvesti tvarką, nes joms viso to žemės brudo nereikia? Jei tik atsiranda kokia protingesnė, tai tuoj! Užsiundo vištomis ir gaidžiais, kvailiais ir neišmanėliais, kurie ieško priekabių. Ir visur tas pats, kur tik kokia “vyriška” sfera. Lyg kompiuteriu dirbant, reiktų sunkumus kilnoti. O gal ne tiek sunkumus, kiek… reikia šį tą tarp kojų turėti, kad suprasti tą “baisų poreikį”, skirti, kur vadinamų oligarchų auka, ką ginti, ko ne ir pan. Bet, tiesa, tokių mąstančių apie oligarchus ir jų tvarką, internete nelabai surasi. Jie dirba instinktyviai, nemastydami. Ir ką gauna, tai tik, kad yra puoselėjami. Bet vėlgi, tai suprantama tik mąstantiems. Daugelis visuomenės, taip pat, dirba šunišką darbą ir pasitarnauja oligarchams to nė nesuvokdami. Nes, jei tik pamato ką nors ant ko yra užsiundyta tie nubukę, interneto smagybių prisižiūrėję, durneliai, tuoj apkaltins jų auką. Ko maždaug prasidėjo su tokiais, kad pati…, kad ištikro gi kvailai klausia ar dar ten suras kažką nepriimtino, nors tos jau jų prostitutės bus gerai. Ir numos į jas ranka sakydami, ai tokių pilna dabar visur, nekreipk dėmesio. Užtat tave ir puola, kad kišiesi ne į savo reikalus ir t.t. O kad visa ta tvarka sukelia problemų, tau daroma žala, tave kažkuo dėl viso to brudo įtarinėja, negali facebook’u naudotis ir t.t., niekam nerūpės. Nes jiems gi mat viskas gerai ir jie jokių problemų dėl to neturi. Todėl gal ir tokia tvarka, kad amoralybės pateisinamos ir tie, kurie bando su tuo kovoti, savomis priemonės, apdergiami visu tuo svetimu purvu ir dar padaromi kaltais, jau nežinia net dėl ko…

Čia bus labai į temą mano apklausa. Keista, kad pagal rezultatus visi lyg palaiko mano nuomonę, nors iš patirties internetinėse svetainėse, atrodo, kad kvailumas okupuoja pasaulį:

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. O kas yra amoralu? Ar moralu kištis į kitų žmonių gyvenimus ir jų požiūrius? Jei jiems gerai, tai kodėl tai reiktų drausti? Ar nebūtų suvaržoma laisvė rinktis?

 2. Straipsnyje mini Facebook’ą. Aš, pavyzdžiui, jame nedalyvauju, nes matau lengvai įsikūnijusių blogio elementų. Turiu Blog’ą, jis švaresnis. O moterys svetainėje įveda tvarką jau tos, kurios, nors ir retai, bet parašo tikrai gerus straipsnius apie moralumą, gerą ,gražų elgesį. Tokių gan mažoka, bet miela paskaityti ir džiugu, kad atsiranda.

 3. Atsakymas hevioso:
  O prie ko čia kišimasis į privatų gyvenimą? Aišku, kad tai nemoralu. Man kartais atrodo, kad toperiai tą ir daro, nes kartais būna labai keistų įrašų. Lyg mano bute ar man ant kaktos kamera. Ir visi viską žino kokia mano motina ar tėvas ir t.t., tai viešindami įvairiausiomis provokacijomis. Kada visa tai šiek tiek aprimo pasikeitė į kumštuko ir čiulptuko stilių. Ar tai moralu hevioso?
  Ir apie laisvę niekas čia nekalba. Nereikia laisvės traktuoti kaip anarchijos amoralybėms. O ginti parsidavinėjančias (-ius), tokias paslaugas brukančius (-ias) ne ten, ne tam (-ai), kitus savo purvais tepančias (-ius) ir t.t. kažkaip kvaila. Nebent ieškai reklamos dėl savo paslaugų. Tai čia jau geriau, nei mane šmeižti topuose žalingomis asociacijomis, kitus klaidinant.
  Atsakymas ALGdui:
  Moralių blogas.lt svetainėje nepastebėjau, tiesa sakant. Atrodo kartais, kad aš čia viena plaukiu prieš vėją, kaip sakau. Nors kartkartėm papuola koks geresnis įrašas, bet išsiklausinėjus kaip čia viskas veikia (ką reklamuoja, ko ne ir kodėl), man tapo aiškiau, kodėl tokia tvarka ir kas ją įvedė. Tik nesuprantu niekaip, kodėl tai nedraudžiama įstatymais ir toleruoajam daugelio žmonių. Kas vyksta apskritai? Net ne tik Lietuvoje, kuri visam pasauliui žinoma kaip baltųjų nigerių kraštas. Tik tie nigeriai įsivaizduoja, kad jie vos ne dievo išriktoji tauta. Pvz.: youtube. Vien pavadimas gan aiškiai duoda susiprasti kam ši svetainė sukurta. Ir pvz.: dabar tie jų atnaujinimai dėl kanalo išvaizdos.. Pritaikyta daugiau žiūrėti per TV… Tai kam visa tai? YouTube per TV……. Ar didesnis absurdas dar kur nors galima surasti?

Rašyti komentarą